Kvinder 11M efterår
Kvinder Københavnsserien
1 |
Fremad Amager |
9k |
25-6 |
27p |
7k |
21p |
3,00 p/k |
2 |
Sundby 2 |
9k |
24-8 |
19,1p |
8k |
17p |
2,13 p/k |
3 |
ØKF |
9k |
15-11 |
16,9p |
8k |
15p |
1,87 p/k |
4 |
Bk. Bornholm |
9k |
10-6 |
16,7p |
7k |
13p |
1,86 p/k |
5 |
Fix |
9k |
17-9 |
15,8p |
8k |
14p |
1,75 p/k |
6 |
PI Fodbold |
9k |
6-10 |
10p |
9k |
10p |
1,11 p/k |
7 |
KFUM |
9k |
9-14 |
7,7p |
7k |
6p |
0,86 p/k |
8 |
Skjold |
9k |
12-14 |
6,8p |
8k |
6p |
0,75 p/k |
9 |
Hvidovre |
9k |
8-32 |
6p - |
9k |
6p - |
0,67 p/k |
10 |
Heimdal 2 |
9k |
9-25 |
5,1p |
7k |
4p |
0,57 p/k |
11 |
GVI trukket |
|
|
|
|
|
|
Heimdal 2-KFUM, FIX-KFUM, Heimdal 2-Bornholm, Skjold-Fremad Amager, Sundby 2-ØKF og Fremad Amager-Bornholm blev ikke spillet.
Kvinder Serie 1
1 |
CBS Sport |
9k |
22-4 |
24,4p |
7k |
19p |
2,71 p/k |
2 |
Nørrebro United |
9k |
23-10 |
19,1p |
8k |
17p |
2,13 p/k |
3 |
Føroyar |
9k |
31-11 |
16,7p |
7k |
13p |
1,86 p/k |
4 |
Rikken |
9k |
20-6 |
16,7p |
7k |
13p |
1,86 p/k |
5 |
Rødovre |
9k |
14-10 |
14,6p |
8k |
13p |
1,63 p/k |
6 |
Damsø 2 |
9k |
8-10 |
13,5p |
8k |
12p |
1,50 p/k |
7 |
Medicinernes Bk |
9k |
12-18 |
7,7p |
7k |
6p |
0,86 p/k |
8 |
GVI |
9k |
8-15 |
5,6p |
8k |
5p |
0,63 p/k |
9 |
VLI |
9k |
4-28 |
3,4p |
8k |
3p |
0,38 p/k |
10 |
Heimdal 3 |
9k |
6-36 |
3,4p |
8k |
3p |
0,38 p/k |
CBS Sport-Føroyar, Medicinernes Bk-Rikken, Føroyar-FC Damsø 2, Medicinernes Bk-GVI, Rødovre-Heimdal 3, CBS Sport-Nørrebro United og VLI-Rikken blev ikke spillet.
Kvinder Serie 2 pulje A
1 |
Valby |
10k |
25-11 |
24,4p |
9k |
22p |
2,44 p/k |
2 |
KFB |
10k |
20-10 |
18,9p |
9k |
17p |
1,89 p/k |
3 |
HIK |
10k |
30-13 |
17,8p |
9k |
16p |
1,78 p/k |
4 |
Bispebjerg |
10k |
15-16 |
15,6p |
9k |
14p |
1,56 p/k |
5 |
Viktoria |
10k |
16-23 |
10p |
10k |
10p |
1,00 p/k |
6 |
B 1908 |
10k |
6-36 |
1p udgået |
10k |
1p udgået |
|
KFB-Valby og Bispebjerg-HIK blev ikke spillet.
Kvinder Serie 2 pulje B
1 |
FC Damsø 3 |
5k |
17-4 |
12p |
2 |
AC Iben |
5k |
19-8 |
12p |
3 |
FA 2000 |
5k |
14-18 |
6p |
4 |
Nørrebro United 2 |
5k |
6-12 |
6p |
5 |
Dragør |
5k |
8-15 |
4p |
6 |
Fremad Valby 2 |
5k |
7-14 |
4p |