Ældre 7M efterår
M+32 7M Mester 2019 efterår
1 |
Føroyar |
8k |
41-18 |
21p |
2 |
Sundby |
7k |
26-19 |
15p |
3 |
Hekla |
8k |
23-21 |
13p |
4 |
Fremad Valby |
8k |
26-25 |
13p |
5 |
Firkanten |
7k |
38-31 |
11p |
6 |
Rikken |
8k |
30-28 |
11p |
7 |
Nørrebro Bk. |
8k |
27-32 |
10p |
8 |
FB |
8k |
22-38 |
4p |
9 |
CSC |
8k |
20-41 |
3p |
10 |
Hellas trukket |
|
|
|
I kampen Firkanten-Sundby er begge hold taberdømt og kampen udgået af stillingen
M+32 7M Række 1 pulje 1 2019 efterår
1 |
Vanløse |
9k |
31-14 |
24p |
2 |
Stefan 2 |
9k |
35-16 |
19p |
3 |
B 1903 |
9k |
32-20 |
18p |
4 |
Brønshøj 2 |
9k |
32-18 |
15p |
5 |
Tårnby FF |
9k |
40-37 |
15p |
6 |
Vestia |
9k |
20-28 |
13p - |
7 |
B 93 |
9k |
19-15 |
10p |
8 |
PI Fodbold |
9k |
20-38 |
10p |
9 |
SC Amager |
9k |
29-46 |
6p - |
10 |
Sundby KFUM 2 |
9k |
13-39 |
3p |
M+32 7M Række 1 pulje 2 2019 efterår
1 |
Brønshøj |
9k |
36-11 |
25p |
2 |
Fremad Valby 2 |
9k |
41-22 |
23p |
3 |
Tårnby FF 2 |
9k |
28-26 |
14p |
4 |
Fix |
9k |
29-31 |
14p |
5 |
Sundby KFUM |
9k |
31-27 |
12p |
6 |
Frem |
9k |
32-26 |
12p - |
7 |
Stefan |
9k |
28-26 |
11p |
8 |
Real Copenhagen |
9k |
25-31 |
10p |
9 |
Pioneren |
9k |
20-37 |
9p |
10 |
Copenhagen Zebras |
9k |
11-44 |
0p |
M+32 7M Række 2 2019 efterår
1 |
Nanoq |
10k |
36-15 |
24p |
2 |
CSC 2 |
10k |
25-10 |
21p - |
3 |
Hekla |
10k |
27-15 |
17p |
4 |
Vanløse 2 |
10k |
16-21 |
13p - |
5 |
SSB |
10k |
5-43 |
0p - |
6 |
Hvidovre |
10k |
14-19 |
13p udgået |
M+40 7M Mester 2019 efterår
1 |
Skovshoved |
10k |
55-18 |
30p |
2 |
B 93 |
10k |
41-25 |
23p |
3 |
Dragør |
10k |
44-38 |
18p |
4 |
Rødovre |
10k |
32-28 |
15p |
5 |
Sønderbro Fight |
10k |
26-28 |
14p |
6 |
Prespa |
10k |
49-52 |
13p |
7 |
KFUM 2 |
10k |
36-35 |
12p |
8 |
KFUM |
10k |
34-43 |
11p |
9 |
AB Tårnby |
10k |
30-46 |
9p |
10 |
Bispebjerg |
10k |
28-38 |
7p |
11 |
Vestia |
10k |
19-43 |
5p - |
M+40 7M Række 1 pulje 1 2019 efterår
1 |
NB 99 |
9k |
25-8 |
20p |
2 |
Sundby |
9k |
40-21 |
18p |
3 |
FC Damsø |
9k |
44-38 |
15p |
4 |
Amager FF |
9k |
27-28 |
15p |
5 |
Hekla |
9k |
27-24 |
14p |
6 |
Heimdal |
9k |
28-26 |
14p |
7 |
Husum |
9k |
37-27 |
13p |
8 |
Nørrebro United |
9k |
22-34 |
8p |
9 |
Amager FF 3 |
9k |
22-37 |
4p |
10 |
Hellas 2 |
9k |
17-46 |
3p |
M+40 7M Række 1 pulje 2 2019 efterår
1 |
CSC |
7k |
30-11 |
21p |
2 |
Vanløse |
6k |
17-9 |
15p |
3 |
Hellas |
7k |
28-20 |
12p |
4 |
Nørrebro United 2 |
6k |
26-19 |
12p |
5 |
Aakanden |
7k |
19-15 |
10p |
6 |
Amager FF 2 |
7k |
19-30 |
6p - |
7 |
Fremad Amager |
7k |
8-24 |
3p |
8 |
FB |
7k |
15-34 |
1p |
9 |
Brønshøj trukket |
|
|
|
10 |
Nørrebro BK trukket |
|
|
|
I kampen Nørrebro United 2-Vanløse er begge hold taberdømt og kampen udgået af stillingen
M+40 7M Række 2 2019 efterår
1 |
HIK |
10k |
37-33 |
18p |
2 |
Hellas 3 |
10k |
49-29 |
16p |
3 |
Rødovre 2 |
10k |
29-28 |
16p |
4 |
Gentofte |
10k |
31-28 |
13p |
5 |
Amager FF 4 |
10k |
20-41 |
13p |
6 |
Rødovre 3 |
10k |
26-33 |
10p - |
7 |
Brønshøj 2 trukket |
|
|
|
8 |
Skjold trukket |
|
|
|
M+45 7M Mester 2019 efterår
1 |
Dragør |
11k |
53-19 |
27p |
2 |
KFUM |
11k |
68-32 |
25p - |
3 |
Skjold |
11k |
53-42 |
24p |
4 |
Nørrebro BK |
11k |
48-42 |
19p |
5 |
Brønshøj |
11k |
54-56 |
18p - |
6 |
Gentofte |
11k |
46-26 |
17p |
7 |
Skovshoved |
11k |
51-37 |
16p |
8 |
Vanløse |
11k |
38-49 |
15p |
9 |
Sønderbro Fight |
11k |
37-58 |
12p |
10 |
Hellas |
11k |
29-47 |
9p |
11 |
Amager FF |
11k |
24-41 |
7p |
12 |
Sundby |
11k |
28-80 |
5p |
M+50 7M Mester 2019 efterår
1 |
Vanløse |
10k |
64-19 |
30p |
2 |
Hvidovre/ Friheden |
10k |
36-46 |
18p |
3 |
Fr.holm Sydhavnen |
10k |
38-41 |
14p |
4 |
Gentofte FK |
10k |
35-32 |
13p |
5 |
Sundby KFUM |
10k |
16-19 |
10p |
6 |
Hekla |
10k |
22-54 |
2p |
M+50 7M Række 1 2019 efterår
1 |
Rødovre |
11k |
55-12 |
31p |
2 |
Union |
11k |
35-31 |
21p |
3 |
Fremad Valby |
11k |
49-41 |
19p |
4 |
FC Babylon |
11k |
47-41 |
18p |
5 |
Vanløse 2 |
11k |
39-33 |
16p |
6 |
B 1908 |
11k |
27-33 |
15p |
7 |
B 1960 |
11k |
44-37 |
14p |
8 |
Sønderbro Fight |
11k |
37-32 |
14p |
9 |
Fremad Valby 2 |
11k |
32-52 |
14p |
10 |
Brønshøj |
11k |
40-44 |
13p |
11 |
KFUM |
11k |
22-50 |
8p |
12 |
HB |
11k |
22-43 |
5p |
M+55 7M Mester 2019 efterår
1 |
Kastrup |
7k |
34-8 |
16p |
2 |
Herstedøster IC |
7k |
34-10 |
16p |
3 |
Brønshøj |
7k |
37-27 |
12p |
4 |
Fix |
7k |
24-20 |
12p |
5 |
Dragør |
7k |
41-19 |
11p |
6 |
Albertslund IF |
7k |
21-15 |
9p - |
7 |
KFB |
7k |
14-47 |
4p |
8 |
AB Tårnby |
7k |
5-64 |
0p |
M+60 7M Mester 2019 efterår
1 |
Herlev |
10k |
50-4 |
30p |
2 |
Fr.holm Sydhavnen |
10k |
31-17 |
18p |
3 |
Sundby |
10k |
35-24 |
18p |
4 |
Union |
10k |
29-36 |
16p |
5 |
Amalie |
10k |
11-43 |
7p |
6 |
Frem |
10k |
7-39 |
0p - |
M+60 7M Række 1 2019 efterår
1 |
AB Tårnby |
8k |
40-14 |
21p |
2 |
Husum |
8k |
29-19 |
18p |
3 |
Viktoria/HB/Østerbro |
8k |
27-22 |
17p |
4 |
Fremad Valby |
8k |
27-22 |
11p |
5 |
Valby |
8k |
15-20 |
10p - |
6 |
KB |
8k |
24-28 |
9p |
7 |
B 1908 |
8k |
15-19 |
8p |
8 |
Fremad Amager |
8k |
13-19 |
8p |
9 |
Farum |
8k |
11-38 |
1p |
M+65 7M Række 1 2019 efterår
1 |
KB |
10k |
34-21 |
23p |
2 |
Rødovre |
10k |
31-25 |
17p |
3 |
Lyngby |
10k |
33-24 |
16p |
4 |
AB Tårnby |
10k |
21-22 |
14p |
5 |
B.93 |
10k |
23-38 |
7p |
6 |
Frem |
10k |
20-32 |
7p |
M+70 5M Række 1 2019 efterår
1 |
KB |
8k |
35-4 |
24p |
2 |
Frem |
8k |
35-30 |
19p |
3 |
Brønshøj |
8k |
32-22 |
14p |
4 |
Skovshoved/HIK |
8k |
22-20 |
14p |
5 |
B.93 |
8k |
30-22 |
12p |
6 |
AB Tårnby |
8k |
17-19 |
10p |
7 |
Østerbro |
8k |
17-23 |
9p |
8 |
Lyngby |
8k |
10-36 |
3p |
9 |
AB |
8k |
9-31 |
0p |
M+75 5M Række 1 2019 efterår
1 |
Skovshoved/HIK |
6k |
23-8 |
14p |
2 |
Østerbro |
6k |
18-8 |
14p |
3 |
AB |
6k |
11-20 |
6p |
4 |
Rødovre |
6k |
5-21 |
0p |