Ældre 11M efterår
M+32 Række 1 2019 efterår
1 |
Tårnby FF |
8k |
30-10 |
21p |
2 |
Skovshoved |
8k |
16-18 |
14p |
3 |
Dragør |
8k |
21-18 |
13p |
4 |
Jyden |
8k |
14-12 |
12p |
5 |
B.1903 |
8k |
13-15 |
10p |
6 |
Viktoria |
8k |
8-9 |
10p |
7 |
Østerbro |
8k |
18-16 |
10p - |
8 |
FB |
8k |
12-13 |
7p |
9 |
Copenhagen Celtic |
8k |
9-30 |
6p |
10 |
B 1908 trukket |
|
|
|
M+32 Række 2 2019 efterår
1 |
Hekla |
8k |
23-7 |
20p |
2 |
Rødovre |
8k |
19-12 |
16p |
3 |
FB 2 |
8k |
12-16 |
9p |
4 |
ØKF |
8k |
7-15 |
6p |
5 |
AC Iben |
8k |
9-20 |
4p |
6 |
Amager FC trukket |
|
|
|
M+40 Række 1 2019 efterår
1 |
KB |
8k |
50-11 |
22p |
2 |
Olympia |
8k |
26-11 |
18p |
3 |
Fix |
8k |
15-22 |
13p |
4 |
Fremad Forsing |
8k |
17-17 |
12p - |
5 |
Skjold |
8k |
15-20 |
10p |
6 |
FC Knöedel |
8k |
13-26 |
10p - |
7 |
B.93 2 |
8k |
18-22 |
9p |
8 |
Pioneren |
8k |
14-20 |
7p - |
9 |
HIK |
8k |
7-26 |
4p - |
M+45 Række 1 2019
1 |
B.93 |
14k |
70-9 |
37p |
2 |
Jægersborg/GVI |
14k |
61-13 |
37p |
3 |
Dragør |
14k |
38-35 |
26p |
4 |
B.1903 |
14k |
37-39 |
23p - |
5 |
KB |
14k |
28-32 |
21p - |
6 |
Vestia |
14k |
26-47 |
9p |
7 |
FA 2000 |
14k |
23-54 |
8p |
8 |
Husum |
14k |
14-68 |
2p - |
M+50 Række 1 2019
1 |
Fremad Amager |
17k |
60-26 |
38p |
2 |
FA 2000 |
17k |
42-15 |
38p |
3 |
B.93 |
17k |
57-21 |
37p - |
4 |
Kastrup |
17k |
35-36 |
26p - |
5 |
Dragør |
17k |
29-44 |
21p |
6 |
Hvidovre |
17k |
31-35 |
20p - |
7 |
KFB |
17k |
22-31 |
18p |
8 |
AB |
17k |
18-43 |
17p |
9 |
FB |
17k |
19-51 |
8p |
10 |
Østerbro |
9k |
16-27 |
6p - |
Østerbro først indtrådt i 2. halvdel = efteråret 2019
M+50 Række 2 2019
1 |
Valby |
17k |
59-26 |
35p - |
2 |
Skovshoved |
17k |
41-33 |
31p |
3 |
AB Tårnby |
17k |
52-24 |
30p |
4 |
Avarta |
17k |
40-22 |
30p |
5 |
Lyngby |
17k |
36-15 |
30p - |
6 |
Fix |
17k |
38-33 |
24p - |
7 |
GVI |
17k |
41-39 |
21p - |
8 |
Rosenhøj |
9k |
19-14 |
16p - |
9 |
Husum |
17k |
19-58 |
12p - |
10 |
SSB |
17k |
16-97 |
3p - |
Rosenhøj indtræder først i 2. turneringshalvdel = efteråret 2019.
M+55 Række 1 2019
1 |
Rødovre/FA 2000 |
22k |
63-17 |
52p |
2 |
Lyngby |
22k |
67-22 |
49p |
3 |
B.93 |
22k |
54-26 |
43p |
4 |
Fremad Amager |
22k |
45-36 |
42p - |
5 |
KB |
22k |
39-30 |
36p |
6 |
BSF |
22k |
44-41 |
34p |
7 |
B 1908 |
22k |
34-50 |
29p |
8 |
HIK/Skovshoved |
22k |
49-53 |
26p |
9 |
B.1903 |
22k |
41-56 |
26p |
10 |
AB |
22k |
26-49 |
15p - |
11 |
AB Tårnby/Kastrup |
20k |
30-47 |
22p udgået |
12 |
Fremad Valby |
20k |
7-72 |
0p udgået |
M+60 Række 1 2019
1 |
Lyngby Boldklub |
14k |
30-11 |
34p |
2 |
B 1903 |
14k |
41-14 |
33p |
3 |
KB |
14k |
26-22 |
27p |
4 |
B.93 |
14k |
28-19 |
25p |
5 |
HB Køge |
14k |
23-26 |
16p |
6 |
AB Tårnby |
14k |
21-26 |
16p - |
7 |
FA 2000/Rødovre |
14k |
14-36 |
7p |
8 |
Skovshoved/HIK |
14k |
20-49 |
6p - |
9 |
Frem trukket |
|
|
|