Rækkevindere

2018 efterår  Serie 4 pulje 14
2018 forår  M+70 5M Række 1 (som Skovshoved/HIK)
2017 efterår  Serie 3 pulje 9
2017 efterår  Serie 5 pulje 19
2017 efterår  U16 drenge 1
2017 efterår  U13 drenge 8M 2A
2017 efterår  U13 drenge 8M 3
2017 forår  Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK)
2017 forår  U16 drenge 1 
2016 efterår  Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) 
2016 efterår  U13 drenge 8M 3B 
2016 forår  Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) 
2015 efterår  Veteran 7M Mester 
2015 forår  Veteran 7M 1 
2015 forår  U14 drenge 3 
2014  Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) 
2014 efterår  U16 drenge 2 
2014 efterår  U15 drenge 3 
2014 forår  Serie 2 pulje 6 
2014 forår  Serie 4 pulje 15 
2014 forår  U13 drenge 9M 2 
2013 efterår  Veteran 7M 1 
2013 efterår  Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK)
2013 efterår  U15 drenge 4 
2013 forår  Super Grand Old Masters 7M (som Skovshoved/HIK) 
2013 forår  Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) 
2012 efterår  U13 pige 7M 1 
2011 efterår U19 drenge 1
2011 forår Serie 2 pulje 6
2011 forår U17 drenge 3
2009 Veteran 2
2009 efterår Super Grand Old Masters (fælleshold m/HIK)
2009 efterår U13 drenge 7M 1
2009 efterår U13 drenge 7M 2
2008 efterår U14 drenge 7M
2008 forår Super Grand Old Masters (fælleshold m/HIK)
2008 forår U17 pige 1
2008 forår U13 drenge 9M 6
2006 Super Grand Old Masters (fælleshold m/HIK)
2006 efterår Pigejunior 1
2005 Veteran 2
2005 Lilleput 5
2005 Lilleput 11
2005 efterår Junior Mester
2005 efterår Pige Mester
2005 efterår Lilleput 1
2004 Old Boys 1
2004 efterår Miniput 7M kreds 2
2004 efterår Lilleputpige 7M 2
2003 Serie 2 pulje 6
2003 Old Boys 1
2003 efterår Lilleput 1
2002 Old Boys 1
2002 Lilleput 3
2001 Veteran 2
2001 Drenge 1 C
2000 Veteran 3 B
1999 Old Boys A
1998 Old Boys 3 A
1998 Microput U8 kreds 3
1997 Old Boys A
1996 Serie 1 pulje 3
1996 forår Ynglinge 2 B
1995 forår Junior 2 A
1994 Dame 2
1993 Serie 5 pulje 18
1993 efterår Masters A
1992 forår Masters  
1991  Veteran B
1991  Junior 1 
1991  Lilleput 3 
1991  Lilleput 6 
1991  Miniput 7M kreds 3 
1990  Drenge 3 
1986  Serie 6 pulje 24 
1986  Lilleput 6 
1988  Drenge 8 
1988  Miniput kreds 6 
1987  Drenge 6 
1986  Serie 6 pulje 25 
1985  Old Boys B 
1985  Pige A 
1985 efterår  Junior 3 
1985 forår  Junior 3 
1983  Mellemrække Ia
1983  Lilleputpige 
1983  Miniput kreds 4 
1982  Miniput kreds 4 
1982  Microput kreds 3 
1981 Mellemrække III
1981  Damejunior B 
1981  Drenge 1 Cb 
1980  Mellemrække IV 
1979  Junior 1 Cb 
1978  Mellemrække V 
1978  Lilleput 2 Ca 
1978  Miniput kreds 4 
1976  Drenge 1 Cb 
1976  Drenge 2 Cb 
1975  Drenge 1 Cb 
1975  Drenge 2 Cb 
1974  Drenge 1 Cb 
1973 Ynglinge 1 Ca 
1973  Lilleput 1 Ca 
1972  Københavnsserie III 
1972  Københavnsserie V 
1972  Drenge 1 Cb 
1970  Ynglinge 1 Cb 
1969  Københavnsserie Ia 
1967  A-række IV 
1967  Old Boys A 
1966  B-række IV 
1964  Old Boys 
1962  Mellemrække Ib 
1962  Drenge 2 B 
1954/55  Mellemrække Ib 
1954/55  Junior 2 B 
1953/54  Old Boys 
1953/54  Lilleput 1 B 
1951/52  Mellemrække Ib 
1951/52 Drenge 2 B 
1949/50  Junior 2 B 
1946/47  A-række I 
1944/45  Junior 1 Ba 
1942/43  Drenge 1 Ba 
1941/42  A-række I 
1941/42  Junior 1 Ba 
1940/41  Junior 1 Ba 
1939/40  A-række I 
1938/39  A-række III 
1938/39  Junior 1 Ba 
1938/39  Drenge 1 Bb 
1937/38  A-række III 
1937/38  Ynglinge 1 Ba 
1937/38  Drenge 1 Ba 
1936/37 Drenge 2 Ba 
1934/35  Junior 3 Ba 
1930/31  A-række I 
1929/30  Junior 4 A