Rækkevindere

2018 efterår  Kvinde Københavnsserien
2018 efterår  U16 drenge 2 
2018 efterår  U14 drenge 7M 
2018 forår  7M Kvinde 2
2018 forår  M+40 Række 1
2018 forår  U17 drenge Mester
2017 efterår  7M Herre 4
2017 efterår  U19 drenge Mester
2017 forår  Serie 3 pulje 8 
2017 forår  Serie 3 pulje 10 
2017 forår  Serie 4 pulje 15 
2017 forår  7M Herre 1 
2017 forår  7M Herre 4 
2017 forår  U17 drenge Mester 
2017 forår  U13 drenge 8M Mester 
2016 efterår  Serie 4 pulje 13 
2016 efterår  Serie 4 pulje 14 
2016 efterår  Serie 4 pulje 16 
2016 efterår  7M Herre 2 
2016 efterår  7M Herre 4 
2016 forår  7M Herre 1 
2016 forår  7M Kvinde 1 
2015  Københavnsserien 
2015 efterår  Serie 2 pulje 5 
2015 efterår  Serie 5 pulje 18 
2015 efterår  7M Herre 1 
2015 efterår  7M Herre 3 
2015 efterår  7M Herre 4 
2015 forår  Kvinde Serie 2 
2015 forår  7M Herre 3 
2015 forår  7M Herre 4 
2015 forår  U14 drenge 2 
2014 efterår  Old Boys 7M 2 
2014 efterår  U14 drenge 3 
2014 forår  7M Herre Mester 
2014 forår  7M Herre 3 
2014 forår  7M Herre 3 
2014 forår  7M Kvinde Mester 
2013  Old Boys 2 
2013 efterår  Serie 5 pulje 18 
2013 efterår  7M Herre 1 
2013 efterår  7M Kvinde Mester 
2013 forår  7M Herre 2 
2013 forår  7M Herre 3 
2013 forår  7M Kvinde  Mester 
2013 forår  U13 drenge 9M 1 
2012 efterår  Serie 4 pulje 14 
2012 efterår  7M Herre 3 
2012 efterår  7M Kvinde Mester 
2012 efterår  U13 pige 9M 3 (som B 93/HIK/Skjold) 
2012 forår  Serie 3 pulje 9 
2012 forår  7M Herre 3 
2012 forår  7M Herre 3 
2012 forår  7M Kvinde Mester 
2012 forår  U13 pige 7M 2A - som B 93/HIK/Skjold 
2011 efterår Serie 2 pulje 5
2011 efterår Serie 4 pulje 15
2011 efterår 7M Kvinde 1
2011 efterår U17 drenge Mester
2011 forår Serie 5 pulje 19
2011 forår Kvinde Københavnssserien
2011 forår 7M Kvinde 2
2011 forår U15 drenge 6
2011 forår U13 pige 9M 1
2010 efterår Kvinde Københavnsserien
2010 efterår Kvinde 1
2010 efterår 7M Kvinde 3
2010 efterår U15 drenge 7M
2010 forår U17 drenge 1
2010 forår U13 drenge 9M 1
2009 efterår U19 drenge 2
2009 efterår U17 drenge 4
2009 efterår U15 drenge Mester
2009 efterår U15 drenge 5
2009 efterår U14 drenge Mester
2009 efterår U13 drenge 9M 4
2009 forår U17 drenge 3
2009 forår U13 drenge 9M 1
2009 forår U13 drenge 9M 2
2008 efterår 7M Herre 2
2008 efterår U17 drenge 4
2008 efterår U15 drenge 5
2008 efterår U14 drenge 3
2008 forår Kvinde Københavnsserien
2008 forår Kvinde 1
2008 forår U13 drenge 9M 5
2007 efterår Kvinde Københavnsserien
2007 efterår U14 pige 1
2006 7M Herre 3
2006 efterår Damejunior Mester
2006 efterår Lilleput 7
2006 forår Junior 4
2006 forår Drenge 9
2005 Lilleput 4
2005 Lilleput 9
2005 efterår Kvinde 1
2004 Junior 3
2004 Lilleput 6
2004 forår Junior 1
2004 forår  Drenge 8
2003  Lilleput 7 
2003  Lilleput 9 
2003 efterår  Dame Mester 7M 
2003 efterår  Pige Mester 
2002  Dame 3 7M 
2002  Lilleput 9 
2002 efterår  Microput U8 kreds 2 
2002 forår  Ynglinge Mester 
2001 Serie 2 pulje 5 
2001  Serie 3 pulje 9 
2001  Serie 5 pulje 21 
2001  Dame 1 
2001  Master 2 B 
2001  Lilleput 3 
2001  Miniput 7M kreds 3 
2000  Serie 1 pulje 3 
2000  Serie 4 pulje 13 
2000  Serie 4 pulje 14 
2000  Serie 4 pulje 15 
2000  Dame Københavnsserien 
2000  Lilleput 1 B 
2000 forår  Pige 7M 1 
1999  Københavnsserien 
1999  Serie 2 pulje 5 
1999  Serie 3 pulje 9 
1999  Ynglinge 2 
1998  Serie 3 pulje 8 
1998  Serie 5 pulje 19 
1998  Pige 1 
1997  Serie 1 pulje 2 
1997  Serie 6 pulje 25 
1996  Serie 6 pulje 22 
1995 Old Boys E 
1993  Serie 2 pulje 4 
1993  Dame Københavnsserien
1993  Old Boys E 
1993  Superveteran 3 
1993  Pige A 
1993 efterår  Dame 2 
1993 forår  Dame 2 
1992  Serie 5 pulje 20 
1992  Superveteran C 
1991  Ynglinge 4 
1989  Serie 3 pulje 8 
1988  Dame 2 
1988  Ynglinge 3 
1987  Serie 6 pulje 24 
1987  Ynglinge 4 
1986  Serie 1 pulje 2 
1984  A-række Ia
1984  B-række IV 
1984  Veteran D 
1982  A-række III 
1982 forår Junior 2 C 
1981  Junior 2 C 
1980  B-række III 
1980  Miniput kreds 9 
1979  Junior 2 C 
1979  Miniput kreds 6 
1977  Ynglinge 1 Ca 
1977  Drenge 1 Cb 
1977  Drenge 2 Cb 
1977  Miniput kreds 5 
1976  C-række II 
1974  Ynglinge 2 C 
1973  Dame Københavnsserien
1971  Mellemrække IV 
1970  Junior 1 Cb 
1968  Københavnsserie Ia 
1967  Mellerække Ia 
1967  A-række III 
1963  A-række Ia 
1961  A-række II 
1960  Mellemrække IV 
1960  Ynglinge 1 Ca 
1959  Drenge 1 D 
1958  A-række IV 
1958  Junior 1 Cc 
1958  Drenge 1 D 
1956/57  A-række III 
1955/56  A-række Ia 
1950/51  B-række II