Rækkevindere efter 1950

2018 efterår  M+40 Række 2 
2018 efterår  U19 drenge Mester 
2018 efterår  U13 piger 8M 1 
2018 forår  M+70 5M Række 1 (som Skovshoved/HIK)
2018 forår  U18 piger 1
2017 efterår  Serie 4 pulje 16
2017 efterår  U18 piger Mester
2017 efterår  U16 piger 7M
2017 efterår  U15 drenge 4
2017 forår  Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) 
2017 forår  U14 drenge 2 
2017 forår  U14 drenge 4 (som Fulton) 
2016 efterår  Serie 5 pulje 19 
2016 efterår  Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) 
2016 efterår  U16 drenge Mester 
2016 efterår  U15 drenge 4 
2016 efterår  U13 piger 8M 1 
2016 forår  Serie 3 pulje 10 
2016 forår  Grand Veteran Masters 5M (som Skovshoved/HIK) 
2016 forår  U17 drenge 1 
2016 forår  U13 drenge 8M 1 
2016 forår  U13 drenge 8M 6 
2015  Veteran 1 
2015 efterår  U15 drenge 7M
2015 efterår  U15 pige 7M 2 
2015 efterår  U14 drenge 2 
2015 efterår  U13 drenge 8M 2 
2015 efterår  U13 pige 8M 3 
2015 forår  Old Girls 7M 
2015 forår  U15 drenge 4 
2015 forår  U15 pige 7M 
2014  Grand Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK) 
2014 efterår  U13 pige 8M 2 
2014 forår  Serie 4 pulje 13 
2014 forår  7M Herre 2 
2014 forår  U15 drenge Mester 
2014 forår  U14 drenge 3 
2013  Supermasters 1 
2013 efterår  7M Old Boys 1B 
2013 efterår  Grand  Veteran Masters 5M 1 (som Skovshoved/HIK)
2013 efterår  U17 drenge 1 
2013 efterår  U15 drenge 5 
2013 efterår  U14 drenge 9M 4 
2013 forår  Old Girls 7M 1
2013 forår  Super Grand Old Masters 7M 1 (som Skovshoved/HIK) 
2013 forår  Grand Veteran Masters  5M 1 (som Skovshoved/HIK)
2013 forår  U13 drenge 9M 4 
2012      Masters 1 
2012 efterår  7M Herre 3 
2012 efterår  U17 drenge 2 
2012 efterår  U17 drenge 4 
2012 efterår  U15 drenge 4B 
2012 efterår  U13 drenge 9M 2A 
2012 efterår  U13 pige 9M 3 (som B 93/HIK/Skjold) 
2012 forår  Serie 5 pulje 20 
2012 forår  U13 drenge 9M 1 
2012 forår  U13 pige 7M 2A - som B 93/HIK/Skjold 
2011 Superveteran 2
2011 efterår U15 drenge M
2011 efterår U13 pige 9M 1 
2011 forår U18 pige M (som B 93/HIK)
2011 forår U15 drenge 1
2011 forår U13 drenge 9M 6
2011 forår U13 pige M
2011 forår U13 pige 7M 2
2010 efterår Serie 5 pulje 18
2010 efterår U17 drenge 5
2010 efterår U15 pige 7M 2
2010 efterår U14 drenge 5
2010 efterår U13 drenge 7M 3
2010 forår U17 drenge 2
2010 forår U14 drenge 2
2010 forår U13 drenge 2
2010 forår U13 drenge 5
2010 forår U13 pige M
2009 efterår 7M Kvinde 1
2009 efterår Old Boys 7M 1
2009 efterår Super Grand Old Masters (med SIF)
2009 efterår U19 drenge 1
2009 efterår U15 drenge 3
2009 efterår U13 pige 9M 1
2009 forår Old Girls
2009 forår U14 drenge M
2009 forår U14 drenge 4 C
2008 efterår U15 drenge 3
2008 efterår U14 drenge M
2008 efterår U14 drenge 5
2008 forår Super Grand Old Masters (med SIF)
2008 forår U16 drenge 7M
2008 forår U13 drenge 9M 1 A
2008 forår U13 drenge 9M 1 B
2008 forår U13 drenge 9M 2
2007 efterår 7M Herre 2
2007 efterår U14 drenge 6
2007 forår U14 drenge 6
2007 forår U14 drenge 7
2006 Grand Old Masters (med SIF)
2006 forår Ynglinge M
2006 forår Lilleput 2
2006 forår Lilleput 3
2005  Superveteran 1 
2005  Lilleput 8 
2005   Lilleput 3 
2005 efterår Ynglinge 1 
2004  Master 2 B 
2004  Lilleput 9 
2004  Lilleput 10 
2004 efterår  Pige 7M 
2004 efterår  Lilleput 11 
2004 forår  Miniputpige A 
2003  Veteran 2 
2003 efterår  Miniput 11M kreds 1 
2002  Superveteran 2 A 
2002  Master 2 B 
2002  Lilleput 8 
2002 efterår  Miniput 7M kreds 1 
2002 forår  Drenge 8 
2002 forår  Miniput 7M kreds 2 
2002 forår  Microput u8 kreds 3 
2001  Old Boys 2 A 
2001  Veteran 3 A 
2001  Lillepur 4 
2001 efterår  Lilleput 5 
2000  Lilleput 2 C 
2000 efterår  Miniput 7M kreds 2 
2000 efterår  Miniput 7M kreds 3 
2000 forår  Miniput 7M kreds 5 
1999  Miniput 7M kreds 2 
1998  Serie 1 pulje 3 
1998  Serie 4 pulje 15 
1998  Kvinde 7M  
1998  Lilleput 1 A 
1998  Lilleput 2 C 
1998  Miniput 7M kreds 3 
1998 efterår  Junior 3 
1998 forår  Junior 3 
1997  Microput u8 kreds 2 
1995  Serie 4 pulje 15 
1995  Drenge 7 
1995  Miniput 7M kersd 2 
1995  Microput u8 kreds 2 
1994  Junior 4 
1994  Miniput 7M kreds 3 
1994  Microput u8 kreds 1 
1993  Serie 2 pulje 5 
1993  Lilleput 6 
1993  Lilleput 8 
1993 forår  Junior 2 B 
1993 forår  Drenge 1 B 
1992 efterår  Piger kreds 2 
1991  Serie 1 pulje 3 
1991  Serie 4 pulje 16 
1990  Serie 3 pulje 11 
1990  Serie 5 pulje 18 
1989  Serie 4 pulje 16 
1989  Ynglinge 1 
1989  Ynglinge 4 
1988  Serie 2 pulje 5 
1985  Serie 3 pulje 11 
1985  Miniput kreds 7 
1984  Microput kreds 1 
1983  Dame I 
1983  Junior 2 B 
1982  D-række Ib 
1982  Veteran C 
1980  D-række Ib 
1980  Lilleput 2 B 
1979  Københavnsserie I 
1978  Junior 2 B 
1978  Drenge 2 B 
1978  Lilleput 1 B 
1978  Lilleput 2 B 
1978  Miniput kreds 7 
1977  Old Boys C 
1976  Old Boys D 
1976  Junior 1 B 
1976  Lilleput 4 Cb 
1974  Drenge 4 C 
1974  Miniput kreds 7 
1973  Junior 1 B 
1973  Lilleput 2 A 
1972  A-række Ib 
1969  Ynglinge 1 B 
1969  Ynglinge 2 B 
1968  Ynglinge 2 B 
1968  Junior 1 A 
1967  Junior 1 B 
1966  Junior 1 B 
1966  Drenge 2 A 
1965  Ynglinge 1 B 
1965  Ynglinge 2 B 
1965  Junior 4 B 
1965  Dreneg 2 A 
1964  Junior 4 B 
1964  Drenge 4 C 
1964  Lilleput 2 A 
1963  Junior 4 B 
1963  Drenge 4 B 
1963  Lilleput 2 A 
1963  Lilleput 3 A 
1963  Lilleput 4 A 
1963  Lilleput 4 B 
1962  Junior 4 B 
1962  Drenge 1 A  
1962  Drenge 3 Ca 
1962  Drenge 4 C 
1961  Lilleput 3 Ca 
1961  Lillput 4 B 
1961  Lilleput 4 C 
1960  Lilleput 3 B 
1959  Mellemrække Ib 
1956/57  Ynglinge 2 A 
1953/54  Mellemrække I