Rækkevindere 1950 til nu
2023 efterår | Serie 4 pulje 6 |
2023 efterår | 7M Herre 4 |
2023 efterår | 7M Kvinder Mester |
2023 efterår | M+32 1 |
2023 efterår | M+50 1 |
2023 efterår | M+60 1 |
2023 efterår | U17 drenge Mester |
2023 efterår | U17 drenge 2 |
2023 forår | Serie 5 pulje 5 |
2023 forår | 7M Herre 5 |
2023 forår | 7M Kvinder Mester |
2023 forår | M+32 7M 2 |
2023 forår | U14 piger Mester |
2022 efterår | Serie 2 pulje 2 |
2022 efterår | Serie 3 pulje 2 |
2022 efterår | 7M Herre 3 |
2022 efterår | 7M Kvinder Mester |
2022 efterår | M+50 1 |
2022 efterår | M+60 1 |
2022 efterår | U15 drenge Mester |
2022 forår | 7M Kvinder Mester |
2022 forår | M+55 1 |
2022 forår | M+60 1 |
2022 forår | U15 drenge 1 |
2022 forår | U14 drenge 1 |
2022 forår | U13 drenge 8M Mester |
2022 forår | U13 drenge 8M 3 |
2021 efterår | Serie 4 pulje 15 |
2021 efterår | 7M Kvinder Mester |
2021 efterår | M+55 1 |
2021 efterår | M+60 1 |
2021 efterår | U14 piger Mester |
2021 efterår | U13 drenge 8M 3 |
2021 forår | Serie 4 pulje 16 |
2021 forår | 7M Kvinder Mester |
2021 forår | M+45 1 |
2021 forår | M+55 1 |
2021 forår | U16 drenge 2 |
2021 forår | U13 piger 8M Mester |
2020 efterår | Serie 5 pulje 21 |
2020 efterår | 7M Kvinder Mester |
2020 efterår | M+45 |
2020 efterår | M+50 række 1 |
2020 efterår | U15 drenge 3 |
2020 efterår | U14 drenge Mester |
2020 efterår | U14 drenge 1 |
2020 efterår | U13 drenge 8M 3 pulje A |
2019 | M+45 |
2019 efterår | 7M Kvinder Mester |
2019 efterår | U13 drenge 8M 1A |
2019 efterår | U13 drenge 8M 1B |
2019 forår | Kvinde Serie 1 |
2019 forår | M+45 |
2019 forår | U19 drenge 1 |
2019 forår | U14 drenge 1 |
2019 forår | U13 drenge 8M 1 |
2019 forår | U13 drenge 8M 5 |
2019 forår | U13 piger 8M 1 |
2018 | M+45 |
2018 efterår | Serie 2 pulje 5 |
2018 efterår | 7M Kvinde Mester |
2018 efterår | U19 drenge 1 |
2018 efterår | U15 drenge 3 |
2018 efterår | U13 drenge 8M Mester |
2018 efterår | U13 drenge 8M 2A |
2018 forår | Serie 3 pulje 8 |
2018 forår | Serie 3 pulje 10 |
2018 forår | 7M Kvinde Mester |
2017 | M+60 1 |
2017 efterår | 7M Kvinde Mester |
2017 efterår | U16 piger Mester |
2017 efterår | U15 drenge 3 |
2017 efterår | U14 drenge 4 |
2017 efterår | U14 piger 7M 1 |
2017 efterår | U13 drenge 8M 5 |
2017 forår | Serie 3 pulje 13 |
2017 forår | Serie 5 pulje 21 |
2017 forår | Serie 5 pulje 23 |
2017 forår | 7M Veteran 1 |
2017 forår | U16 drenge 2 |
2017 forår | U16 piger 7M |
2017 forår | U13 drenge 8M 1 |
2016 | Superveteran 1 |
2016 efterår | Kvinde Københavnsserien |
2016 efterår | 7M Kvinde Mester |
2016 efterår | Super Grand Old Master 7M (som B 93/B 1903) |
2016 efterår | U19 drenge Mester |
2016 efterår | U19 drenge 1 |
2016 efterår | U13 drenge 8M Mester |
2016 efterår | U16 piger 7M |
2016 forår | Serie 1 pulje 3 |
2016 forår | Serie 4 pulje 14 |
2016 forår | 7M Kvinde Mester |
2016 forår | U17 drenge Mester |
2016 forår | U15 drenge 1 |
2016 forår | U15 drenge 2 |
2016 forår | U15 drenge 3 |
2016 forår | U13 piger 8M 1 |
2015 | Grand Old Masters |
2015 efterår | Serie 2 pulje 6 |
2015 efterår | Serie 3 pulje 11 |
2015 efterår | 7M Kvinde Mester (som B 93/Ryparken) |
2015 efterår | U17 drenge 1 |
2015 efterår | U15 drenge 2 |
2015 efterår | U15 drenge 3 |
2015 efterår | U14 drenge 1 |
2015 efterår | U13 drenge 8M Mester |
2015 efterår | U13 pige 8M 1 |
2015 forår | U16 drenge 1 |
2015 forår | U15 drenge 5 |
2015 forår | U14 drenge 4 |
2015 forår | U13 drenge 8M 2 |
2014 | Grand Old Masters 1 |
2014 efterår | U16 drenge Mester |
2014 efterår | U14 drenge 5 |
2014 forår | Serie 3 pulje 8 |
2014 forår | U17 drenge 4 |
2014 forår | U14 drenge 7M |
2013 | Veteran 1 |
2013 | Grand Old Masters 1 |
2013 efterår | Serie 4 pulje 14 |
2013 efterår | Serie 5 pulje 22 |
2013 efterår | U13 drenge 9M 2 |
2013 efterår | U13 drenge 7M 1 |
2013 forår | 7M Herre 1 |
2013 forår | 7M Herre 2 |
2013 forår | U14 drenge 3 |
2012 efterår | 7M Kvinde 2 |
2012 efterår | U15 drenge 3 |
2012 efterår | U13 drenge 9M 2B |
2012 efterår | U13 pige 9M 3 (som B 93/HIK/Skjold) |
2012 forår | Serie 3 pulje 10 |
2012 forår | 7M Herre 1 |
2012 forår | 7M Herre 1 |
2012 forår | 7M Herre 3 |
2012 forår | U13 pige 7M 2A (som B 93/HIK/Skjold) |
2011 efterår | Serie 4 pulje 16 |
2011 efterår | U15 drenge 7M 1 |
2011 efterår | U14 drenge 9M 2 |
2011 efterår | U13 drenge 9M 1B |
2011 forår | Serie 5 pulje 21 |
2011 forår | Serie 5 pulje 22 |
2011 forår | 7M Herre 2 |
2011 forår | U19 drenge 2 |
2011 forår | U18 pige M (som B93/HIK) |
2011 forår | U14 drenge 5 |
2011 forår | U13 drenge 9M 5 |
2011 forår | U13 pige 7M 2 |
2010 | Superveteran 1 |
2010 | Supermasters 1 |
2010 efterår | Serie 3 pulje 10 |
2010 efterår | Serie 4 pulje 14 |
2010 efterår | 7M Herre 2 |
2010 efterår | U19 drenge M |
2010 efterår | U13 drenge 9M 4 |
2010 efterår | U13 drenge 9M 5 |
2010 efterår | U13 drenge 9M 6 |
2010 forår | Serie 4 pulje 14 |
2010 forår | Serie 5 pulje 21 |
2010 forår | 7M Herre 1 |
2010 forår | U19 drenge M |
2010 forår | U15 pige 7M 2 |
2010 forår | U14 drenge 5 |
2010 forår | U13 pige 7M 1 |
2009 | Superveteran1 |
2009 | Masters 1 |
2009 | Supermasters 1 |
2009 efterår | 7M Herre 3 |
2009 efterår | U18 pige 1 |
2009 efterår | U13 drenge 9M 5 |
2009 forår | Serie 5 pulje 22 |
2009 forår | 7M Herre 2 |
2009 forår | U19 drenge 2 |
2009 forår | U18 pige 1 |
2009 forår | U17 drenge 2 |
2009 forår | U15 pige 7M 1 |
2009 forår | U13 drenge 9M 1 |
2009 forår | U13 drenge 9M 2 |
2008 | Serie 2 pulje 6 |
2008 efterår | 7M Super Grand Old M (som B93/B1903) |
2008 efterår | U18 pige M |
2008 forår | 7M Herre 1 |
2008 forår | 7M Herre 3 |
2008 forår | U17 pige 1 |
2008 forår | U16 drenge 2 |
2007 forår | U18 drenge M |
2007 forår | U17 pige M |
2007 forår | U17 pige 7M |
2007 forår | U16 drenge M |
2007 forår | U14 pige M |
2006 | Serie 3 pulje 9 |
2006 | Drenge 5 |
2006 efterår | 7M Kvinde 2 |
2006 efterår | Junior 1 |
2006 forår | Junior M |
2006 forår | Pige 1 |
2006 forår | Drenge 2 |
2006 forår | Drenge 9 |
2005 | Serie 2 pulje 5 |
2005 | Serie 3 pulje 8 |
2005 | 7M Herre 3 |
2005 | Drenge 4 |
2005 efterår | Lilleput M |
2005 forår | Drenge M |
2005 forår | Lilleput M |
2004 | Serie 4 pulje 14 |
2004 | Serie 4 pulje 15 |
2004 | Superveteran 1 |
2004 | Supermasters 2 |
2004 | Drenge 2 |
2004 efterår | Drenge M |
2003 | Serie 5 pulje 18 |
2003 | Old Boys 7M B 1 |
2003 | Drenge M |
2003 efterår | Lilleputpige 7M 1 |
2002 | Københavnsserien |
2002 | Serie 3 pulje 9 |
2002 | Masters 1 |
2002 | Lilleput 6 |
2001 | Veteran 1 |
2001 | Drenge 3 |
2001 | Lilleput 2 A |
2001 | Microput U8 kreds 1 |
2000 | Drenge 2 C |
2000 forår | Junior M |
2000 forår | Miniput 11M kreds 1 |
2000 forår | Miniput 7M kreds 2 |
2000 forår | Microput U8 kreds 3 |
1999 | Drenge 1 A |
1999 | Lilleput 2 A |
1999 | Lilleput 5 |
1998 | Serie 2 pulje 5 |
1998 | Drenge 1 A |
1998 | Miniput 7M kreds 2 |
1998 efterår | Drenge 3 |
1998 forår | Junior 2 B |
1998 forår | Drenge 3 |
1997 | Københavnsserien |
1997 | Serie 1 pulje 3 |
1997 | Veteran A |
1997 | Drenge 2 C |
1997 | Lilleput 1 A |
1997 | Lilleput 2 C |
1997 forår | Junior 2 A |
1996 | Serie 2 pulje 6 |
1996 | Serie 4 pulje 13 |
1996 | Masters B |
1996 efterår | Ynglinge 2 |
1995 | Serie 2 pulje 6 |
1995 | Serie 4 pulje 13 |
1995 | Serie 4 pulje 16 |
1995 | Lilleput 7 |
1995 | Miniput 11M kreds 1 |
1994 | Serie 4 pulje 13 |
1994 | Serie 5 pulje 20 |
1994 | Master B |
1994 efterår | Ynglinge 1 |
1994 forår | Ynglinge 2 A |
1993 | Serie 2 pulje 6 |
1993 | Microput U8 kreds 1 |
1993 efterår | Ynglinge 1 |
1993 forår | Ynglinge 2 B |
1992 | Veteran A |
1992 forår | Junior 1 |
1991 | Serie 3 pulje 10 |
1991 | Serie 4 pulje 15 |
1991 | Serie 5 pulje 19 |
1990 | Drenge 1 A |
1990 | Lilleput 4 |
1990 | Miniput kreds 1 |
1990 forår | Drenge 6 |
1989 | Junior 4 |
1989 | Miniput kreds 3 |
1988 | Serie 2 pulje 6 |
1988 | Serie 3 pulje 9 |
1988 | Old Boys A |
1988 | Lilleput 1 A |
1988 | Lilleput 6 |
1987 | Serie 2 pulje 5 |
1987 | Miniput kreds 3 |
1986 | Miniput kreds 1 |
1986 | Miniput kreds 3 |
1985 | Serie 2 pulje 5 |
1984 | D-række Ib |
1984 | Drenge 3 A |
1984 | Drenge 3 B |
1984 | Miniput kreds 1 |
1983 | Drenge 3 A |
1982 | Lilleput 3 A |
1981 | Mellemrække Ib |
1981 | A-række Ib |
1981 | Ynglinge 3 |
1980 | Lilleput 4 B |
1979 | C-række Ib |
1979 | Old Boys A |
1979 | Lilleput 4 C |
1979 | Miniput kreds 8 |
1978 | Mellemrække Ib |
1977 | C-række Ib |
1977 | Lilleput 4 Cb |
1976 | C-række Ib |
1976 | Junior 2 B |
1975 | C-række Ib |
1975 | Drenge 1 B |
1975 | Lilleput 4 Cb |
1974 | C-række Ib |
1974 | Junior 3 A |
1974 | Lilleput 1 B |
1973 | A-række Ib |
1973 | C-række Ib |
1973 | Junior 2 B |
1972 | C-række Ib |
1971 | Mellemrække Ib |
1968 | Københavnsserie Ib |
1968 | Mellemrække Ib |
1968 | A-række Ib |
1968 | Junior 3A |
1968 | Drenge 3 A |
1967 | Junior 2 A |
1967 | Junior 3 A |
1967 | Junior 4 A |
1966 | Drenge 3 A |
1966 | Drenge 4 C |
1965 | A-række Ib |
1965 | Ynglinge 3 B |
1965 | Drenge 1 A |
1965 | Drenge 3 A |
1965 | Drenge 4 C |
1964 | Købenavnsserie Ib |
1964 | Ynglinge 3 B |
1964 | Lilleput 4 A |
1963 | Junior 4 A |
1959 | B-række Ib |
1958 | Drenge 3 B |
1956/57 | B-række Ib |
1956/57 | Ynglinge 2 C |
1955/56 | B-række Ib |
1955/56 | Ynglinge 2 A |
1954/55 | B-række Ib |
1954/55 | Junior 3 A |
1951/52 | Ynglinge 1 A |
1951/52 | Lilleput I B |
1950/51 | A-række Ib |
1950/51 | Ynglinge 2 A |
1949/50 | B-række Ib |
1949/50 | Ynglinge 1 A |
1949/50 | Junior 1 A |